
10/03/2023
Bewegen is gezond, maar hoe doe je dat als je reuma hebt? Wat mag en kan nog? Waar moet je op letten? Doe mee met een sessie ReumaBeweegt bij jou in de buurt.
Reuma, osteoporose of artrose zorgen voor vermoeidheid en pijn bij het bewegen. Toch blijft het belangrijk om te bewegen. Zo maak je je gewrichten en spieren soepeler en sterker. De pijn en stijfheid verminderen en je krijgt minder snel last van vermoeidheid.
Samen met CM en Dr. Muriel Stubbe, reumatoloog in het OLV Aalst, organiseert ReumaNet enkele beweegsessies op verschillende locaties in Vlaanderen. Een ervaren kinesitherapeut en een reumatoloog zetten je op weg. Tijdens deze doe-sessie krijg je laagdrempelige oefeningen op maat.
DUS: Waar ligt die makkelijke broek?!
We passeren op volgende locaties:
- Dinsdag 6 juni van 19u tot 20u30: Kasteel Engelhof, Houthalen. Klik hier voor meer informatie.
- Dinsdag 6 juni van 19u30 tot 21u: LDC Egmont, Zottegem. Klik hier voor meer informatie.
- Woensdag 7 juni, 14u tot 15u30: CM hoofdkantoor Leuven, Kessel-Lo. Klik hier voor meer informatie.
- Donderdag 8 juni, 19u30 tot 21u: CM kantoor Oudenburg. Klik hier voor meer informatie.
- Dinsdag 19 september, 19u30 tot 21u: LDC De Maretak, Aalst. Klik hier voor meer informatie.
- Donderdag 28 september, 19u30 tot 21u: CM Hoofdkantoor Leuven, Kessel-Lo. Klik hier voor meer informatie.
- Dinsdag 3 oktober, 19u30 tot 21u: CM kantoor Torhout, Klik hier voor meer informatie.
- Datum nog te bepalen: Antwerpen Noord.
Iedereen is van harte welkom, ook niet-CM leden! Vergeet NIET om in te schrijven!
Activiteiten georganiseerd met de ondersteuning van